Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 272441
تاریخ انتشار : 14 مهر 1399 22:5
تعداد بازدید : 65

گازرسانی به 4300 روستای کشور در دست اجراست

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: گازرسانی به 4 هزار و 300 روستا در دست اجراست.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، حسن منتظرتربتی عصر امروز در مراسم افتتاح طرح های گازرسانی کرمان در ارتباط ویدئوکنفرانسی با رئیس جمهور در شهداد کرمان اظهار داشت: 32 هزار روستا در این دولت از نعمت گاز برحوردار شده اند و گازرسانی به 4 هزار و 300 روستا در دست اجرا است.

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با بیان اینکه امیدواریم تا پایان دولت ۳۵ هزار روستای کشور گازدار شوند، عنوان کرد: در این دولت در هر هفته 50 روستا از نعمت گاز برخوردار شده اند.

تربتی با تأکید بر اینکه گازرسانی را در سطح کشور با شتاب دنبال می کنیم و تا پایان امسال 5 شهر و 90 روستای کرمان به شبکه گاز متصل می شوند ، گفت: در این دولت تعداد روستاهای گازدار استان کرمان به سه برابر افزایش پیدا کرده است.

منوچهر فلاح مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان نیز اظهار کرد: امروز طرح گازرسانی به پنج شهر مشتمل بر 5 هزار و 528 خانوار و 146 روستا مشتمل بر 11 هزار و 198 خانوار و گازرسانی به  150 واحد تولیدی و صنعتی با هزینه ای بالغ بر 308 میلیارد تومان افتتاح شد.

وی بیان داشت: همچنین امروز پروژه کلنگ زنی گازرسانی به یک شهر و 161 روستا، 199 واحد صنعتی با سرمایه گذاری بالغ بر 372 میلیارد تومان انجام خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان خاطرنشان کرد: ۷۵ درصد استان کرمان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

به گزارش فارس، طرح گازرسانی در شهر شهداد، اندوهجرد، و دهستان سیرچ از توابع بخش شهداد و دهستان جوشان و روستاهای تابع از بخش گلباف با حضور مدیرعامل شرکت گاز کشور و در ارتباط ویدئو کنفرانس با رئیس جمهور با اعتبار بالغ بر 66.7 میلیارد تومان افتتاح شد.


گازرسانی استان کرمانشاه


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :