Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 273970
تاریخ انتشار : 6 اسفند 1399 22:59
تعداد بازدید : 53

انقلاب اسلامی با قدرت، اقتدار و بالنده پیش می رود

جانشین فرمانده کل سپاه: به رغم تمامی توطئه ها و فشار های همه جانبه دشمنان، امروز انقلاب اسلامی با قدرت، اقتدار و بالنده به پیش می رود.
سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز در هشتمین آیین اهدای جایزه ملی شهید رهنمون با گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی (ره) و شهدای والامقام افزود: به رغم تمامی توطئه ها و فشار های همه جانبه دشمنان طی چهار دهه اخیر علیه انقلاب اسلامی، امروز انقلاب اسلامی با قدرت، اقتدار و بالنده به پیش می رود.
وی افزود: در طول ۴۲ سال انقلاب اسلامی ملت ایران و تمامی دلسوزان انقلاب اسلامی به تکالیف خود عمل کرده اند و با وجود توانمندی های مادی جبهه کفر و دشمنان، نتایج و دستاورد های عظیمی برای انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رقم خورده است.
جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به توانمندی ها و ظرفیت های حوزه درمان در کشورمان بیان کرد: امروز قابلیت های حوزه درمان و امداد ظرفیتی اطمینان بخش را برای تمامی تلاشگران در عرصه های مختلف فراهم کرده است.
سردار فدوی گفت: مقایسه کشته شدگان در جنگ های دنیا با آمار شهدای والامقام دفاع مقدس بیانگر لطف و رحمت الهی و مجاهدت های ایثارگرانه تلاشگران عرصه امداد و درمان در جبهه ها بود که با کمترین زمان مجروحان مورد رسیدگی قرار می گرفتند و بحمدالله این ظرفیت های مطلوب روز به روز رشد و ارتقا یافته است.
وی با تاکید بر اینکه امروز وضعیت سلامت، پزشکی و درمان ما قابل مقایسه با گذشته نیست گفت: امروز در عرصه پزشکی تخصصی در لبه فناوری دنیا قرار داریم و تمامی امور تخصصی پزشکی در کشورمان وجود دارد و خدمات ارزشمندی در تمامی حوزه ها به ملت ایران ارائه می شود.
جانشین فرمانده کل سپاه در ادامه افزود: مدعیان علم و فناوری در اوضاع جدید با چالش های زیادی مواجه شده اند و رسانه های آن ها تصاویری از رهاسازی بیماران را منتشر کرده اند، اما با وجود تمامی کاستی ها و مشکلات، رسیدگی به وضع بیماران در شرایط کرونایی در کشورمان به نحو مطلوبی صورت می پذیرد و این مهم مرهون مجاهدت کادر درمان و سیستم مدیریت و همراهی مردم است.
دریادار فدوی در پایان اضافه کرد: امروز در تمامی حوزه ها بیش از ۴۰ سال تجربه اندوخته ایم و ظرفیت ها و توانمندی های ما در تمامی حوزه ها از قبیل حوزه سلامت، درمان و پزشکی رشد و پیشرفت چشمگیری نسبت به اوایل پیروزی انقلاب و دوران دفاع مقدس دارد.

سردار فدوی


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :