Index
ورود کاربر
Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 184377
تاریخ انتشار : 24 خرداد 1395 9:41
تعداد مشاهدات : 302

غلام رشیدی معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش جیرفت

آموزش و پرورش جیرفت رتبه برتر جشنواره علمی و پژوهشی آگیرا را کسب کرد

در جشنواره علمی و پژوهشی آگیرا، آموزش و پرورش شهرستان جیرفت به عنوان اداره برتر در استان کرمان معرفی شد.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش جیرفت گفت: در جشنواره علمی و پژوهشی آگیرا، آموزش و پرورش شهرستان جیرفت به عنوان اداره برتر در استان کرمان معرفی شد.

غلام رشیدی اظهار داشت: در جشنواره علمی و پژوهشی آگیرا، آموزش و پرورش شهرستان جیرفت به عنوان اداره برتر در استان کرمان معرفی شد و مورد تقدیر قرار گفت.

وی بیان داشت: در این جشنواره از پژوهشگران برتر استان که در محل پژوهشکده تعلیم و تربیت کرمان برگزار شد، تجلیل به عمل آمد.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش جیرفت ابراز داشت: این جشنواره در زمینه عملکرد کمیته های پژوهشی و همچنین معلمان پژوهنده در این شهرستان که بیش از یک هزار و 900 شرکت کننده وجود داشت و طرح ها و برنامه های مورد ارزیابی قرار گرفت.

وی افزود: همچنین از معلمان فداکار و ایثارگر تحت عنوان جلوه های ویژه معلمان تجلیل به عمل آمد.

رشیدی ادامه داد: در این جشنواره مدیر آموزش و پرورش جیرفت به عنوان مدیر برتر و معاون پژوهشی این اداره به عنوان معاون پژوهش برتر استان انتخاب و موفق به دریافت تندیس جشنواره و لوح تقدیر شدند.

وی تصریح کرد: راه اندازی سایت پشتیبانی در مدیریت آموزش و پرورش و ساماندهی نیروی انسانی با همکاری سایر معاونت های آموزش و پرورش از دیگر اقدامات است.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش جیرفت خاطرنشان کرد: در زمینه نقل و انتقالات نشست های متعددی برگزار شده است و در سال جاری با انتقال نیروهای مازاد موافقت می شود.

وی عنوان کرد: در راستای آموزش فرهنگیان به ویژه نیروهایی که در چند سال اخیر استخدام شدند، دوره هایی به صورت مجازی برگزار شده است و مراحل بعدی آن نیز از طریق سایت اعلام می شود.

رشیدی اظهار داشت: معلمانی که از مقاطع متوسطه اول و دوم برای تدریس در مقطع ابتدایی معرفی می شوند، دوره های دانش افزایی برای آن ها برگزار می شود.

وی بیان داشت: در راستای بهره گیری از ظرفیت های درون سازمانی در ارتقای اثربخشی و کارایی نظام آموزشی و همچنین اجرای سیاست های توسعه مشارکت همه جانبه آموزش و پرورش با همکاری تمامی دلسوزان عرصه تعلیم و تربیت تفاهمنامه هایی با اداراتی از جمله کمیته امداد، نیروی انتظامی، دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، آب منطقه ای، هلال احمر و ... منعقد شده است که در حال پیگیری مفاد تفاهمنامه هستیم.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش جیرفت افزود: با توجه به رایزنی ها و تلاش های مدیر آموزش و پرورش جیرفت امیدواریم، بتوانیم نهضت مدرسه سازی را در منطقه شکوفا کنیم و ریشه کنی بافت های فرسوده در اولویت کاری این مجموعه قرار دارد.

وی ابراز داشت: با همکاری خیران مدرسه ساز در شهرستان جیرفت در طول یک سال گذشته اقدامات چشمگیری صورت گرفته است که از جمله آن ها تشکیل مجمع خیران مدرسه ساز و اجرای پروژه های خیرسازی بوده است.

این مسئول ادامه داد: بیش از 10 پروژه خیرساز در طول چندماهه گذشته کلنگ زنی شده و تعدادی از آن ها نیز به بهره برداری رسیده و بخشی دیگر نیز در حال احداث است.* خبرگزاری فارس


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :